باشگاه فرهنگی ورزشی پیکان

تیم والیبال

بهبودی: زیباتر از گذشته بازی کردیم
25 آبان 1402, 06:26

بهبودی: زیباتر از گذشته بازی کردیم

کاپیتان تیم والیبال پیکان گفت: زیباتر از گذشته بازی‌ کردیم، اما باید نتیجه را هم به‌ سود خود رقم بزنیم.

به گزارش روابط عمومی باشگاه پیکان، هفته ششم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان ایران امروز (چهارشنبه 24 آبان) با هفت دیدار در شهرهای تهران (دو مسابقه)، یزد، اردکان، اصفهان، گرگان و سیرجان پیگیری می‌شود. تیم پیکان در این هفته در سالن فدراسیون والیبال مقابل تیم نیان الکرونیک به میدان رفت که این دیدار با نتیجه ۳ بر 2 به سود مشهدی ها به پایان رسید.


علیرضا بهبودی، کاپیتان تیم والیبال پیکان در پایان مسابقه با نیان اظهار داشت: بازی خوب و نزدیکی بود. نیان در هفته گذشته شهداب را شکست داده بود و روحیه مضاعفی داشت. ما هم با بازی بدی که جلوی طبیعت کرده بودیم هم قسم شده بودیم که برنده این مسابقه شویم. کیفیت بازی مان نسبت به 5 بازی گذشته خیلی بهتر شده بود، اما تلاش نکردیم که بازی را ببریم. 


وی ادامه داد: زیباتر از بازی های گذشته ظاهر شدیم و حالا باید تلاش کنیم که نتیجه را هم به سود خود رقم بزنیم. به عنوان پاسور تیم از دریافت کننده و مهاجمان تیم رضایت بیشتری نسبت به گذشته دارم. امیدوام این روند ادامه پیدا کند و بتوانیم در بازی بعدی با کیفیت و نتیجه دلخواه تمام کنیم. 

وی در پایان گفت: طبق جدولی که ما داشتیم مسابقات‌مان رفته‌رفته سخت‌تر می شود. امیدوارم حالا که در بازی‌های اخیر نتایج خوبی نگرفته‌ایم، بتوانیم از آنها درس بگیریم تا در بازی‌های آینده پیروز باشیم.

ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود