باشگاه فرهنگی ورزشی پیکان

تیم فوتبال

لیگ برتر فوتبال کشور | پیکان 0 - استقلال 2 /شکست پیکان مقابل استقلال در هفته 30
12 خرداد 1403, 21:14

لیگ برتر فوتبال کشور | پیکان 0 - استقلال 2 /شکست پیکان مقابل استقلال در هفته 30

به گزارش روابط عمومی باشگاه پیکان ، عصر امروز هفته پایانی لیگ برتر فوتبال با انجام هشت دیدار به طور همزمان شروع شد.
تیم فوتبال پیکان از ساعت 19 در ورزشگاه پاس قوامین به مصاف تیم استقلال قدرتمند رفتند و با نتیجه دو بر صفر مغلوب حریف شد.
نیمه اول دیدار با فشار زیاد شانس دوم قهرمانی استقلال  شروع شد و این فشار در دقیقه 21 توسط مهرداد محمدی به نتیجه رسید و استقلال را یک بر صفر پیش انداخت و در دقیقه 22 در عین ناباوری با غفلت مدافعان پیکان مهرداد محمدی با دیناروند تک به تک شد و گل دوم استقلال را به ثمر رساند تا نیمه اول با برد استقلالی ها خاتمه یابد .
شاگردان عنایتی نیمه دوم را با تلاش بیشتر برای جبران به زمین آمدند و با دوندگی فراوان و فشار فراوان حریف سعی در موقعیت سازی داشتند ولی در یک ضد حمله با اشتباه فاحش دیناروند و کنترل توپ با دست بیرون محوطه جریمه باعث شد خودروسازان ده نفره شوند .در ادامه اضافه شدن ابراهیم صالحی و معین عباسیان هم برای پیکان کارساز نشد و آبی پوشان آخرین دیدار لیگ برتری خود را با شکست تمام کردند.
گفتنی است قضاوت این دیدار بر عهده حسن اکرمی و کمک‌ فرهاد فرهادپور، محمدعلی پورمتقی و علی صفایی و ناظرارت اسماعیل صفیری بود .
خودرو سازان که با این شکست 27 امتیازی ماندند و  در پایان هفته سی ام و پایانی در جایگاه پانزدهم ماندند.
ترکیب پیکان : محمدرضا دیناروند، دانیال جهانبخش، سامان نریمان جهان (84- معین عباسیان)، حامد پاکدل (75- ابراهیم صالحی)، فرشید اسماعیلی، علی قربانی، امیرحسین صدقی، سیدمحمد ستاری، محمد آژیر، مبین دهقان، محمدحسین فلاح (56- ایمان صادقی).

ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود