باشگاه فرهنگی ورزشی پیکان

خبرها

پیام نوروزی مدیر عامل شرکت فرهنگی ورزشی و رفاهى پیکان
27 اسفند 1401, 15:45

پیام نوروزی مدیر عامل شرکت فرهنگی ورزشی و رفاهى پیکان

مدیرعامل شرکت فرهنگی، ورزشی و رفاهی پیکان در آستانه سال نو، پیام نوروزی به رشته تحریر درآورد. 

به گزارش روابط عمومی باشگاه پیکان، مهندس حمید عباسی بنهنگی در پیام خود نوشت: «يا مقلب القلوب و الابصار.

سال ١٤٠١ رو به گذر است و سال ١٤٠٢ را در حالي آغاز مي‌كنيم كه بهترين افتخارات ورزشى نصيب‌مان شده است.

سالی که تلاش وافر ورزشكاران، مربيان و همكاران عزيزم در باشگاه پيكان، در میادین داخلى و بین‌المللی و ایجاد حس غرور، افتخار و نشاط در مردم، کوچک‌ترین وظیفه قهرمانان اين باشگاه بود؛ آنان که با تلاش، غیرت و همت خود توانستند کام علاقمندان به ورزش را شیرین کنند و موجب خرسندى مخاطبان اين حوزه شوند.

 بسیار خرسندم که با لطف و عنايت حضرت حق و تلاش ورزشکاران و همکارانم در باشگاه، به توفیقات ارزشمندی در حوزه‌های مختلف ورزش حرفه‌اى، ورزش كارگرى و ورزش همگانى دست یافتیم. اگرچه هنوز با وضعیت مورد انتظار فاصله داریم، ولی به یمن وجود جوانان شایسته و با پشتکار و همدلی و انسجام همه فعالان در شركت بزرگ ايران‌خودرو و باشگاه پيكان، ایمان دارم که این مسیر سرافرازی را با تلاش بیشتری طی نموده و باشگاه پرافتخار پيكان را به مسير واقعى و شايسته خواهیم رساند.

سال آینده، به لطف خدا سال افتخار‌آفرینی‌های فراوان برای ورزش ایران‌خودرو خواهد بود و انشاءالله در همه ابعاد همگانی، قهرمانی، بانوان و توسعه زیرساخت‌ها، شاهد توفیقات روزافزون ورزشی و عمرانی خواهیم بود.

اکنون که نسیم دل‌انگیز بهاران به مشام جان می‌رسد، هیچ‌گاه فراموش نخواهیم کرد که این نسیم روح‌افزا مدیون ایستادگی شهدا و ايثارگران عزيز، قهرمانان واقعى اين مرز و بوم بر سکوی ایثار و شهادت است که حاصل آن آرامش و امنیت برای آحاد مردم عزیزمان در جاى‌جاى ايران اسلامى است .

یکبار دیگر فرارسیدن عید نوروز و سال نو را که روز‌های آغازین آن مقارن با حلول ماه مبارک و پربرکت رمضان است خدمت همه ورزشكاران، قهرمانان، كارگران و همکارانم تبریک عرض می‌کنم و از خداوند یکتا، سالی همراه با سلامتی و افتخار برای عزيزان آرزومندم.

 حميد عباسي بنهنگي

مدیر عامل شركت فرهنگي، ورزشي و رفاهي پيكان» 

 

 

ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود