باشگاه فرهنگی ورزشی پیکان

خبرها

صعود شیرین نوجوانان ایران به دور دوم جام جهانی با درخشش خودروسازان
26 آبان 1402, 18:50

صعود شیرین نوجوانان ایران به دور دوم جام جهانی با درخشش خودروسازان

تیم نوجوانان کشورمان موفق به صعود از گروه خود به دور بعدی شد. 

به گزارش روابط عمومی باشگاه پیکان، این دوره از جام جهانی زیر ۱۷ سال برای کشورمان خاطره‌ساز و تاریخی است و موفق شدیم به دور بعدی رقابت‌ها صعود کنیم. 

امروز و در سومین دیدار، یوزهای نوجوان کشورمان با هدایت حسین عبدی توانستند با حساب ۵ بر صفر از سد نیوکالدونیا عبور کنند و به عنوان تیم سوم با شش امتیاز به دور بعدی برسند. در مرحله بعد، تیم ملی نوجوانان باید به مصاف مراکش برود. 

در بازی امروز بار دیگر شاهد نقش‌آفرینی ویژه سه ستاره نوجوان و آینده‌ساز پیکان بودیم. علیرضا همایی‌فر و ابوالفضل زمانی از ابتدا در ترکیب حضور داشتند و رضا غندی‌پور از دقیقه ۵۵ به جمع یوزها اضافه شد. همچنین غندی‌پور توانست در دقیقه ٧۶ گل سوم ایران را درون دروازه حریف جای دهد تا درخشش سه ستاره پیکان در آسمان تیم ملی کامل شود. 

نکته قابل توجه دیگر، حضور مهدی عطالو سرمربی تیم جوانان پیکان و از جمله مربیان بازیکن‌ساز در برنامه ویژه پخش زنده مسابقه فوق بود و در این برنامه به تحلیل و کارشناسی بازی پرداخت.

باشگاه پیکان، این اتفاق تاریخی را به جامعه فوتبال و ورزش کشور به خصوص حسین عبدی، اعضای کادرفنی و بازیکنان آینده‌دار کشور تبریک می‌گوید.

ارسال دیدگاه

عکس خوانده نمی شود